.HPC Dosya Uzantısı

Doğrulanmış bilgi
  • 2.5 Popülerlik
HPC dosyası hakkında bilgi
  • System Dynamic Library
  • System Files
  • Microsoft Corporation

HPC dosyası nedir?

HPC dosya uzantısı esas olarak Hewlett-Packard yazı tipleriyle ilgilidir. Dosya ayrıca Microsoft Windows CE Hizmetleri tarafından da kullanılır, daha spesifik olarak Microsoft ActiveSync tarafından Pocket PC formatları (PWI) ve Windows formatları (RTF) arasında dosya dönüştürmeleri yapılırken kullanılır.

Bu bağlamda, dönüşüm gerçekleşmeden önce ceutil.dll'de belirli bir işlev tarafından oluşturulur. Daha sonra bir bellek eşleme dosyası olarak eşlenir ve daha sonra tüm Cep PC'den RTF dönüştürme DLL'lerine bir bellek alanı olarak erişilir. Çeşitli ActiveSync modülleri arasında bilgi alışverişi yapmak için küresel bir depolama havuzu olarak kullanılır.

Silmek zarar vermez. Pocket PC ile bir sonraki dönüştürme veya senkronizasyona kadar otomatik olarak oluşturulacaktır. Ne yazık ki Microsoft, temizleme koduna bir silme rutini eklemedi.

.HPC dosyalarını açabilen programlar

Microsoft Corporation
Microsoft Windows
Windows

.HPC dosyası nasıl açılır?

HPC dosyasını açarken sorun yaşıyorsanız, çoğu durumda sorun yalnızca doğru uygulamanın kurulu olmamasıdır. Listeden programlardan birini seçin ve cihazınıza kurun. İşletim sistemi, HPC dosya biçimini kurulu programla otomatik olarak ilişkilendirmelidir. Değilse, HPC dosyanıza sağ tıklayın ve menüden seçin "Bununla aç" . Ardından kurulu programı seçin ve işlemi onaylayın. Artık tüm HPC dosyaları seçilen programla otomatik olarak açılmalıdır.

benzer dosyalar